Vil du bli frivillig? SØK HER

Kontakt Raumarock

Lone Remmem Grøvdal
Administrasjon / marked 
Mette Furu
Backstage manager 
Dag Inge Landbakk
Daglig leder / festivalsjef / booking 
Trine Schei
Festivalkontor / Akkreditering / Frivillige 
Maria Rokstad Haugen
PR-ansvarlig 
Tom Samuelsen
Sponsorer 
Vegar Mordal
Stagemanager 
Sigurd Brevik
Styreleder 
Anders Sæbø
Teknisk / Scener / Område 
Karsten Folstad
Vakthold / sikkerhet 

Chat via Facebook

Se hele programmet til RaumaRock 2018

Programmet for RaumaRock 2018 er ferdig booket og vi som arrangører er veldig fornøyde og har store forventninger til nok en festival med mye publikum, spektakulære konserter både høyt og lavt, og en festival med gjennomgående høy stemning og kvalitet.

Det store nye i år er nytt friluftsarrangement med minikonserten med Janove på Trollstigen, og vi tror også at Nesakslakonserten vil trekke mye folk, i likhet med legendene Åge Aleksandersen & Sambandet og ikke minst Dumdum Boys.

Onsdag 01. august
17:00 registrering og åpning av RaumaRock Akademiet (eget program for 1-4/8)

 

Torsdag 02. august

15:00 Bare Egil Band og Tea Megaard               Nesaksla

20:00 Åge Aleksandersen & Sambandet            Hovedscenen

22:15 MOS                                                     Teltet

 

Fredag 03. august

15:00 Janove                                                 Trollstigen

 

18:30 Nerli There                                           Elementpartner scenen

19:00 Cazadores                                            Hovedscenen

20:30 Thulsa Doom                                         Elementpartnerscenen

21:30 Janove                                                 Hovedscenen

22:30 Ogras                                                   Elementpartnerscenen

23:30 Raga Rockers                                        Hovedscenen

 

Lørdag 04. august

12:30 UNG RAUMAROCK (fra 12:30-ca.16:00)
Konserter med RaumaRock Akademiet     Hovedscenen
Tea Megaard
Bare Egil og Aslags barneshow

17:30 LUT                                                      Elementpartnerscenen

18:30 De Press                                               Hovedscenen

20:00 Valentourettes                                      Elementpartnerscenen

21:00 GÅTE                                                   Hovedscenen

22:30 Backstreet Girls                                     Elementpartnerscenen

23:30 Dumdum Boys                                      Hovedscenen


Billetter ligger på http://raumarock.com/billetter





Se flere nyheter